17.04.2013

Незабаром на Львівщині стартує представницький міжнародний турнір з настільного тенісу «Кубок Анатолія Строкатова»

 

Упродовж 23-29 квітня 2013 року у м. Жовква, що на Львівщині, в спеціалізованому залі СК «ЛІРС» відбудеться п’ятий міжнародний турнір з настільного тенісу “Кубок Анатолія Строкатова“.

Змагання проводяться під патронатом НОК України за підтримки управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, відділення НОК України у Львівській області та федерації настільного тенісу Львівщини.

Головний суддя змагань – суддя національної категорії Ігор Майовка (м. Львів).

Урочисте відкриття міжнародного турніру відбудеться 24 квітня о 13 годині (м. Жовква, вул. Воїнів УПА, 22-а, СК «ЛІРС»). В парадній церемонії відкриття змагань планується участь Анатолія Строкатова – одного з найтитулованіших українських та львівських спортсменів в історії настільного тенісу.

Змагання проводяться у таких категоріях:

24-26.04.2013р. – юнаки та дівчата 2003 р.н. та молодші;

24-26.04.2013р. – юнаки та дівчата 2001-2002 р.н.;

24-26.04.2013р. – юнаки та дівчата 1998-2000 р.н.

День приїзду учасників змагань 23 квітня до 17 год., початок змагань 24 квітня о 10.00 год.

26-27.04.2013 – юнаки та дівчата 1995-97 рр. н.;

26-27.04.2013 – VIP турнір серед чоловіків та жінок (участь приймають всі бажаючі).

День приїзду учасників змагань 25 квітня до 17.00 год., початок 26 квітня о 13.30 год.

27.04.2013 – чоловіки 30-39 років, початок змагань о 14.00 год.

День приїзду учасників змагань 26 квітня до 17.00 год.

28.04.2013 – жінки 30 років і старші, початок змагань о 10.00 год.;

28.04.2013 – чоловіки 40-49 років, початок змагань о 10.30 год.;

28.04.2013 – чоловіки 50-59 років, початок змагань о 10.00 год;

28.04.2013 – чоловіки 60-64 років, початок змагань о 10.30 год.;

28.04.2013 – чоловіки 65 років і старше, початок змагань о 10.00 год.

День приїзду учасників змагань 27 квітня до 17.00 год.

 

 

01.04.2013

 Відомі найкращі спортсмени України!

 

 

   У Жовтневому палаці столиці зібрався спортивний цвіт української нації, щоб всьоме в рамках урочистої церемонії «Герої спортивного року» вшанувати видатні досягнення вітчизняних олімпійців.

   На заході, організованому Національним олімпійським комітетом і Міністерством молоді та спорту, нашим чемпіонам замість спортивних костюмів та екіпіровки довелося приміряти вечірні сукні і смокінги та граційно пройтися червоною доріжкою. А фізичне навантаження, до якого вони так звикли на змаганнях, замінило відчуття розслабленості та урочистого свята.

   Кожен переможець номінації отримав престижні нагороди – диплом та статуетку, а також подарунки від компаній МТС Україна, Боско і Прем’єр готелі, а найкращі спортсмен, спортсменка та тренер – ще й грошову премію від НОК обсягом 50 000 гривень.

 

   Нагороди переможцям вручали члени Міжнародного олімпійського комітету Ун Чан та Ю Зайкін, які прибули до України по запрошенню свого колеги Сергія Бубки і відвідали церемонію, олімпійські чемпіони Ірина Мерлені, Наталія Добринська та Олександр Волков, Віктор й Олена Пінчуки – засновники однойменного благодійного фонду, а також інші почесні гості церемонії. 

Переможці Всеукраїнської урочистої церемонії «Герої спортивного року-2012» 

Найкращий спортсмен року: Василь Ломаченко - Олімпійський чемпіон з боксу (60 кг) 

Найкраща спортсменка року: Яна Шемякіна – Олімпійська чемпіонка з фехтування на шпагах

Найкращий тренер року: Володимир Морозов – старший тренер збірної України з академічного веслування, тренер жіночої четвірки парної – Олімпійських чемпіонок

Сенсація року: Олексій Торохтій – Олімпійський чемпіон з важкої атлетики (105 кг)

Найкраща команда року (збірна): Жіноча Четвірка Парна Академічного Веслування

(Яна Дементьєва, Анастасія Коженкова, Наталія Довгодько, Катерина Тарасенко) - олімпійські чемпіонки

Найкращий спортивний організатор року: Володимир Продивус – президент Федерації боксу України (за створення сприятливих умов для підготовки та успішного виступу національної збірної України з боксу на Олімпійських іграх – 5 олімпійських нагород)

Сильні духом (паралімпійські види спорту): Наталія Прологаєва – 3-разова чемпіонка, срібна призерка Паралімпійських ігор в Лондоні з плавання серед спортсменок з ураженням опорно-рухового апарату, рекордсменка світу, Європи та Паралімпійських ігор, стала найкращою спортсменкою української збірної за підсумками виступів на Паралімпійських іграх та найкращою серед жінок

Разом із олімпійцями (неолімпійські види спорту): Ганна Ушеніна – чемпіонка світу з шахів

Олімпійська надія України: Жіноча збірна України з біатлону (Анастасія Меркушина, Юлія Бригинець, Юлія Журавок) – чемпіонки світу в естафетній гонці 3х6 км (юнацький)

За волю до перемоги: Юрій Чебан (веслування на каное) – бронзовий призер Ігор XXIX Олімпіади 2008 року в Пекіні; Чемпіон Ігор XXX Олімпіади 2012 року в Лондоні; призер чемпіонатів світу

Спортивна слава України: Ольга БРИЗГІНА та Григорій КРІСС

Народний вибір: Олександр УСИК

 

 

27.03.2013

 Львівщина урочисто вшанувала Ларису Барабаш-Темпл та нагородила кращих спортсменів відзнакою відділення “Крило Успіху”

   Лариса Барабаш-Темпл (Laryssa Barabash Temple) – видатна організатор громадсько-суспільного та спортивного життя української громади західної діаспори, одна із активних зарубіжних партнерів Національного Олімпійського Комітету України, аташе НОК України до Олімпійських Ігор в Атланті 1996 та Солт Лейк Ситі 2002.

   Лариса Барабаш-Темпл відіграла надзвичайно важливу роль у налагодженні дієвої співпраці українського світового українства та керівних органів галузі фізичної культури та спорту в період утвердження українського спорту на світовій арені як самостійного державницького суб’єкта та входження НОК України в міжнародний олімпійський рух.

   Тому, 26 березня 2013 за участю представників влади, депутатського корпусу, спортивної та наукової громадськості, представників ЗМІ в актовій залі Львівського державного університету фізичної культури відбулася урочиста церемонія вручення Почесної відзнаки імені професора Івана Боберського, номінантом якої визначено громадянку США українського походження, Ларису Барабаш-Темпл (м. Атланта).

   Такою почесною відзнакою нагороджуються особи за окремі заслуги перед Львівським державним університетом фізичної культури, українським спортом і наукові, навчально-методичні та просвітницькі досягнення у царині досліджень української національної фізичної культури та їх популяризацію.

   Під час цієї урочистості відбулося також вручення грошових премій та мистецької відзнаки відділення НОК України у Львівській області – авторського виробу з гутного скла професорів Львівської національної академії мистецтв Олеся Звіра та Франца Черняка – «Крило Успіху» кращим спортсменам та їхнім тренерам за підсумками окремих місяців 2012 року:

- Грачов Дмитро (кращий спортсмен квітня), тренер Віктор Михайленко;

- Вергелес Віталій (кращий спортсмен червня), тренер Роман Бундз;

- Шемякіна Яна (краща спортсменка липня), тренер Андрій Орліковський;

- Синишин Наталія (краща спортсменка вересня), тренери Олег Сазонов та Віктор Глібенко;

- Гусяк Ірина(краща спортсменка жовтня), тренери Петро Білас та Орест Скобельський;

- Благіня Юлія (краща спортсменка листопада), тренер Олег Сазонов;

- Коростильов Павло (кращий спортсмен грудня), тренер Валентина Коростильова.

 

 

 

 

НАШІ ПАРТНЕРИ

Українська Мережа Культури


 Федерація футболу


 

Туристична Палата Україн


 

Стежками України


 

Pomyślny Start


 

Асоціація Міст України (АМУ)


 

Асоціація "Проліски"

 


UKRAINIADA 2014.